Loading...

سوالات متداول

سوال: آیا شما تولید کننده محصولات ارائه شده بر روی سایت هستید؟

پاسخ: خیر. این وب سایت صرفاً فروشنده کالاهای مرتبط با سوغات و شیرینی یزدی می باشد که در تعامل با تولیدکنندگان مطرح و دارای برند، کالاهای مربوطه را تأمین و به فروش می رساند.

سوال: کیفیت محصولات عرضه شده در چه سطح است؟

پاسخ: کالاهای عرضه شده بر روی وب سایت ما گلچین بهترین برندهای تولیدی در استان یزد می باشند. بطور مثال در زمینه شیرینی یزدی تولید کنندگان زیادی وجود دارند اما بهترین و معروفترین برند شیرینی در یزد متعلق به حاج خلیفه علی رهبر می باشد که ما بر روی سایت قرار داده ایم.

سوال: با توجه به اینکه بخشی از محصولات ارائه شده بر روی سایت مواد خوراکی هستند، آیا از وضعیت استاندارد و سلامت آن مطمئن باشیم؟

پاسخ: صد در صد بله. چون تمامی کالاهای فروشگاه ما توسط تولیدکنندگانی ارائه می شوند که همه آنها تمامی مجوزها و استانداردهای لازم را از مراجع قانونی اخذ نموده اند و مشخصات این مجوزها بر روی لیبل و بسته بندی آنها درج شده است. از طرف دیگر این محصولات هم اکنون بصورت گسترده در سطح فروشگاهها و مغازه های استان یزد و سایر شهرها نیز در حال توزیع و فروش می باشند.

سوال: قیمت کالاهای ارائه شده بر روی سایت به چه میزان با قیمت تولیدکننده متفاوت است؟

پاسخ: از آنجاییکه ما نمایندگی هیچ کدام از کالاهای سایت را نداریم، برای تأمین اجناس خود به فروشگاهها و نمایندگان رسمی هر کدام از تولید کنندگان مراجعه نموده و خرید می کنیم. لذا برای اینکه فعالیت اقتصادی ما نیز توجیه پذیر باشد و هزینه های فروشگاه نیز پوشش داده شود ناچاراً چند درصد هزینه حق العمل بر روی قیمت خرید کالا اضافه می نماییم. این درصد بر حسب نوع کالا متفاوت می باشد. اما بین 10 تا 20 درصد حق العمل به قیمت خرید هر کالا اضافه می گردد. هزینه دیگری که خریدار باید بپردازد مربوط به بسته بندی و خدمات می باشد که فعلاً مبلغ آن 3000 تومان به ازای هر خرید است. هزینه حمل و ارسال پستی از یزد به مقصد نیز بر عهده خریدار می باشد که بر اساس نوع روش انتخابی از سوی خریدار، بصورت اتوماتیک بر روی سایت محاسبه و اعلام می گردد.

سوال: چرا سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی نمی باشد؟

پاسخ: فرایند درخواست و صدور نماد اعتماد الکترونیکی برای فروشگاه اینترنتی ما در حال طی شدن می باشد. از آن جاییکه این فرایند مراحل اداری خاص خود را دارد ناچاریم تا موقع صدور آن صبر نماییم و به محض تأیید آن بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

سوال: شیوه پرداخت مبلغ خرید توسط خریدار به چه صورت است؟

پاسخ: به دو شیوه می باشد. شیوه اول از طریق فرایند خرید اینترنتی بوسیله کارتهای شتاب است. پس از انتخاب این روش شما باید دارای کارت بانکی بوده و رمز دوم اینترنتی کارت خود را به همراه داشته باشید. برای پرداخت به این روش شما به درگاه پرداخت فروشگاه از طریق سایت پارس پال متصل می شوید و وجه پرداختی شما به حساب زرین پال فروشگاه واریز می گردد و بلافاصله این پرداخت از طریق پیامک به اطلاع مدیر سایت خواهد رسید. شیوه دوم فرایند پرداخت از طریق کارت به کارت می باشد. شما می توانید پس از اعلام قیمت محصولات خود بر روی سایت، مبلغ مربوطه را به شماره حساب مدیر سایت که در صفحه خرید نمایش داده می شود واریز نموده و کد تراکنش پرداخت را از روی رسید انتقال وجه از طریق قسمت مربوطه بر روی سایت برای مدیریت ارسال کنید تا پرداخت شما تأیید گردد.

سوال: آیا امکان انصراف یا مرجوع کردن کالای خریداری شده و بازپس گیری پول را دارم؟

پاسخ: تحت شرایطی می توانید انصراف داده یا کالا را مرجوع نمایید:

1) اگر بلافاصله پس از خرید و پرداخت وجه منصرف شوید در صورتیکه که کالای شما توسط ما خریداری نشده باشد، می توانید با شماره 09133574980 (آقای دهقان) تماس گرفته و انصراف خود را اعلام نمایید. در این صورت وجه پرداختی شما بدون کم و کاست در اسرع وقت عودت داده می شود.

2) اگر انصراف خود را پس از خرید و تأمین کالا توسط ما اعلام نمایید، مدیریت پس از بررسی موافقت یا عدم موافقت خود را نسبت به عودت وجه شما اعلام می نماید. در صورت موافقت مدیریت سایت، از مبلغ پرداختی شما 20% کسر شده و مابقی به شما عودت داده می شود.

3) مرجوع کردن در صورتی امکان پذیر است که کالا به اشتباه توسط فروشگاه ارسال شده باشد. در این صورت هزینه ارسال مرجوعی از سوی خریدار به فروشنده بر عهده فروشگاه بوده و پس از مرجوع شدن، کالای اصلی مجدداً برای خریدار ارسال می گردد.هیچ مطلبی یافت نشدآمار
  • تعداد کالا: 67
  • بازدید امروز: 79
  • بازدید دیروز: 518
  • بازدید کل: 1008155